Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Connerton 00-250-00 Manual Gas Valve 1/8 Npt
Item:
#1459418
Technical details
| Manufacturer | Connerton |
|---|---|
| Model Number | 00-250-00 |
| Manufacturer Part # | 00-250-00 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Connerton 00-250-00 Manual Gas Valve 1/8 Npt
$45.14
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Connerton 00-250-00 Manual Gas Valve 1/8 Npt
