Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Connerton A--23-A 1/4npt X 1/4npt Manual Gas Valve For Ove
Item:
#1459430
Technical details
| Manufacturer | Connerton |
|---|---|
| Model Number | A--23-A |
| Manufacturer Part # | A--23-A |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Connerton A--23-A 1/4npt X 1/4npt Manual Gas Valve For Ove
$97.37
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Connerton A--23-A 1/4npt X 1/4npt Manual Gas Valve For Ove