Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Continental Refrigerator .
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-701
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Continental Refrigerator 2-701 Door Gasket
Item:
#1904400
Technical details
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-701 |
| Manufacturer Part # | 2-701 |
| Height | 3" |
| Width | 10" |
| Depth | 25" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Continental Refrigerator 2-701 Door Gasket
$94.83
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-701 Door Gasket