Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Continental Refrigerator aftermarket .
- Engineered to match existing Continental Refrigerator units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Continental Refrigerator 2-704
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Continental Refrigerator 2-704 Gasket Drawer /door 10 3/4" X 14 1/4"
Item:
#1193267
Technical details
| Fits with Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-704 |
| Manufacturer Part # | 2-704 |
| Height | 1" |
| Width | 10" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Continental Refrigerator 2-704 Gasket Drawer /door 10 3/4" X 14 1/4"
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-704 Gasket Drawer /door 10 3/4" X 14 1/4"

