$88.48
$142.00
Compare Price
You save
$53.52
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Continental Refrigerator aftermarket .
- Engineered to match existing Continental Refrigerator units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Continental Refrigerator 2-705S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Continental Refrigerator 2-705S Gasket Door (21 1/2" X 24 1/2")
Item:
#1828776
Technical details
| Fits with Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-705S |
| Manufacturer Part # | 2-705S |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Continental Refrigerator 2-705S Gasket Door (21 1/2" X 24 1/2")
$88.48
$142.00
You save
$53.52
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-705S Gasket Door (21 1/2" X 24 1/2")