Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Continental Refrigerator .
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-705S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Continental Refrigerator 2-705S Gasket Door (21 1/2" X 24 1/2") Dart /
Item:
#1459158
Technical details
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-705S |
| Manufacturer Part # | 2-705S |
| Height | 2.35" |
| Width | 11.3" |
| Depth | 21.05" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Continental Refrigerator 2-705S Gasket Door (21 1/2" X 24 1/2") Dart /
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-705S Gasket Door (21 1/2" X 24 1/2") Dart /
