$119.02
$191.00
Compare Price
You save
$71.98
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Continental Refrigerator aftermarket .
- Engineered to match existing Continental Refrigerator units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Continental Refrigerator 2-706B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Continental Refrigerator 2-706B Gasket Door 25 1/4" X 24 1/2"
Item:
#1286870
Technical details
| Fits with Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-706B |
| Manufacturer Part # | 2-706B |
| Height | 3.3" |
| Width | 11.1" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Continental Refrigerator 2-706B Gasket Door 25 1/4" X 24 1/2"
$119.02
$191.00
You save
$71.98
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-706B Gasket Door 25 1/4" X 24 1/2"