KitchenRestock.com is your trusted source for Continental Refrigerator aftermarket .
- Engineered to match existing Continental Refrigerator units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Continental Refrigerator 2-712
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2-712 Gasket Drawer 24 1/8"x12 3/8"
| Fits with Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-712 |
| Manufacturer Part # | 2-712 |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-712 Drawer Gasket, Color Gray, Gasket Type 4-sided Magnetic Dart, Length 24-1/8" 613 Mm, Material(s) Vinyl, Type Refrigeration, Weight 1.038 Lb, Width 12-3/8" 315 Mm, Models Used In, Continental Refrigerator Cfb42bs

