$212.26
$340.64
Compare Price
You save
$128.38
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Continental Refrigerator .
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-714
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Continental Refrigerator 2-714 Gasket Door 17 1/8" X 29 1/4"
Item:
#1321362
Technical details
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-714 |
| Manufacturer Part # | 2-714 |
| Height | 2.15" |
| Width | 12" |
| Depth | 17.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Continental Refrigerator 2-714 Gasket Door 17 1/8" X 29 1/4"
$212.26
$340.64
You save
$128.38
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-714 Gasket Door 17 1/8" X 29 1/4"