$56.71
$91.00
Compare Price
You save
$34.29
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Continental Refrigerator aftermarket .
- Engineered to match existing Continental Refrigerator units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Continental Refrigerator 2-716-S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Continental Refrigerator 2-716-S Gasket Drawer (11 1/4 X 26)
Item:
#1289130
Technical details
| Fits with Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-716-S |
| Manufacturer Part # | 2-716-S |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Continental Refrigerator 2-716-S Gasket Drawer (11 1/4 X 26)
$56.71
$91.00
You save
$34.29
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-716-S Gasket Drawer (11 1/4 X 26)