Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Continental Refrigerator .
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 2-717-S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Continental Refrigerator 2-717-S Gasket 12 1/8" X 23 1/4"
Item:
#1151361
Technical details
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-717-S |
| Manufacturer Part # | 2-717-S |
| Height | 0.5" |
| Width | 11.25" |
| Depth | 23.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Continental Refrigerator 2-717-S Gasket 12 1/8" X 23 1/4"
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-717-S Gasket 12 1/8" X 23 1/4"