$83.30
$133.69
Compare Price
You save
$50.39
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Continental Refrigerator aftermarket .
- Engineered to match existing Continental Refrigerator units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Continental Refrigerator 2-789
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Continental Refrigerator 2-789 Gasket Half Door 29" X 20 3/4" Dart/mag
Item:
#1196737
Technical details
| Fits with Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 2-789 |
| Manufacturer Part # | 2-789 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Continental Refrigerator 2-789 Gasket Half Door 29" X 20 3/4" Dart/mag
$83.30
$133.69
You save
$50.39
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 2-789 Gasket Half Door 29" X 20 3/4" Dart/mag