Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0756-037-K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0756-037-K Pan Kit Complete 120/240v
Item:
#1198651
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0756-037-K |
| Manufacturer Part # | 0756-037-K |
| Height | 5.7" |
| Width | 22.2" |
| Depth | 26.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0756-037-K Pan Kit Complete 120/240v