$368.52
$428.00
Compare Price
You save
$59.48
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0769 180 KLC
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0769 180 KLC Blower Motor Kit 120v
Item:
#1196228
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0769 180 KLC |
| Manufacturer Part # | 0769 180 KLC |
| Height | 3.8" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 4.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0769 180 KLC Blower Motor Kit 120v
$368.52
$428.00
You save
$59.48
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0769 180 KLC Blower Motor Kit 120v
