$58.00
$64.00
Compare Price
You save
$6.00
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0769159
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0769159 Transformer 230/115 12
Item:
#1461430
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0769159 |
| Manufacturer Part # | 0769159 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0769159 Transformer 230/115 12
$58.00
$64.00
You save
$6.00
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0769159 Transformer 230/115 12
