$460.43
$508.00
Compare Price
You save
$47.57
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0769203K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0769203K Blower Kit 90cfm 120v 50/60hz
Item:
#1198392
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0769203K |
| Manufacturer Part # | 0769203K |
| Height | 6.4" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0769203K Blower Kit 90cfm 120v 50/60hz
$460.43
$508.00
You save
$47.57
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0769203K Blower Kit 90cfm 120v 50/60hz

