Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0808-113-01-K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0808-113-01-K Power Switch Lighted
Item:
#1141771
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0808-113-01-K |
| Manufacturer Part # | 0808-113-01-K |
| Height | 1" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0808-113-01-K Power Switch - Lighted 20 Amp, Comes W/ Wires Terminals And Wire Nuts, Crescor

