$132.33
$146.00
Compare Price
You save
$13.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0808087K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0808087K Kit Switch Repl & Conversion
Item:
#1461442
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0808087K |
| Manufacturer Part # | 0808087K |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0808087K Kit Switch Repl & Conversion
$132.33
$146.00
You save
$13.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0808087K Kit Switch Repl & Conversion