$90.64
$100.00
Compare Price
You save
$9.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0808117K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0808117K Kit Switch Dpdt 20a 125 250v
Item:
#1461447
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0808117K |
| Manufacturer Part # | 0808117K |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0808117K Kit Switch Dpdt 20a 125 250v
$90.64
$100.00
You save
$9.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0808117K Kit Switch Dpdt 20a 125 250v
