$101.52
$112.00
Compare Price
You save
$10.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0810-065-10
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0810-065-10 Power Cord Rt Angl Plug 120v 10'l
Item:
#1198590
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0810-065-10 |
| Manufacturer Part # | 0810-065-10 |
| Height | 2.15" |
| Width | 11.4" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0810-065-10 Power Cord Rt Angl Plug 120v 10'l
$101.52
$112.00
You save
$10.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0810-065-10 Power Cord Rt Angl Plug 120v 10'l

