$65.26
$72.00
Compare Price
You save
$6.74
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 081002902 Power Supply Cord Kit 12 15a
Item:
#1185343
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 081002902 |
| Manufacturer Part # | 081002902 |
| Height | 2.1" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 081002902 Power Supply Cord Kit 12 15a
$65.26
$72.00
You save
$6.74
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 081002902 Power Supply Cord Kit 12 15a
