$47.14
$52.00
Compare Price
You save
$4.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0810038
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0810038 Cord Assy 15a 120v St.plg 6'
Item:
#1461450
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0810038 |
| Manufacturer Part # | 0810038 |
| Height | 1.3" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0810038 Cord Assy 15a 120v St.plg 6'
$47.14
$52.00
You save
$4.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0810038 Cord Assy 15a 120v St.plg 6'
