Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0811-295-K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0811-295-K Element Kit Rope 120v 1000w
Item:
#1198616
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0811-295-K |
| Manufacturer Part # | 0811-295-K |
| Height | 1.75" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0811-295-K Element Kit Rope 120v 1000w

