$195.78
$216.00
Compare Price
You save
$20.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 081121401 Element U Shape 120v 750w
Item:
#1198593
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 081121401 |
| Manufacturer Part # | 081121401 |
| Height | 0.05" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 081121401 Element U Shape 120v 750w
$195.78
$216.00
You save
$20.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 081121401 Element U Shape 120v 750w

