Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0811245
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0811245 Heater U 1500w 208v
Item:
#1461463
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0811245 |
| Manufacturer Part # | 0811245 |
| Height | 2.45" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 14.9" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0811245 Heater U 1500w 208v
