Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0811290K Heater Rope Repl. Kit (1000ch 1000w)
Item:
#1461033
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0811290K |
| Manufacturer Part # | 0811290K |
| Height | 2" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 13.95" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0811290K Heater Rope Repl. Kit (1000ch 1000w)
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0811290K Heater Rope Repl. Kit (1000ch 1000w)
