Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0822037
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0822037 Socket Assy 660w 250v 6" Leads
Item:
#1461467
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0822037 |
| Manufacturer Part # | 0822037 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0822037 Socket Assy 660w 250v 6" Leads