Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0848-092-04-K Thermostat Kit "retherm" Aquatemp
Item:
#1198620
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0848-092-04-K |
| Manufacturer Part # | 0848-092-04-K |
| Height | 2.65" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0848-092-04-K Thermostat Kit "retherm" Aquatemp
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0848-092-04-K Thermostat Kit "retherm" Aquatemp

