$43.50
$48.00
Compare Price
You save
$4.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0848-106-02
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0848-106-02 Connector Probe Assy
Item:
#1198634
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0848-106-02 |
| Manufacturer Part # | 0848-106-02 |
| Height | 1" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0848-106-02 Connector Probe Assy
$43.50
$48.00
You save
$4.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0848-106-02 Connector Probe Assy

