Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor aftermarket .
- Engineered to match existing Cres Cor units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cres Cor 0848060
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0848060 High Limit Switch
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0848060 |
| Manufacturer Part # | 0848060 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0848060 High Limit, Crescor H137psua12c H137psua12c208 H137psua12c240, H137psua6c H137psua6c208 H137psua6c240 H137psua9c, H137psua9c208 H137psua9c240 H137pua12c H137pua12c208, H137pua12c240 H137pua6c H137pua6c208 H137pua6c240, H137pua9c H137pua9c208 H137pua9c240 H137pwsua12c, H137pwsua12c208 H137pwsua12c240 H137pwsua6c, H137pwsua6c208 H137pwsua6c240 H137pwsua9c H137pwsua9c208, H137pwua9c240 H137srrc2020c H137srrc2020c208, H137srrc2020c240 H137wsrrc2020c H137wsrrc2020c208, H137wsrrc2020c240 H137wsua12c H137wsua12c208, H137wsua12c240 H137wsua5c H137wsua5c208 H137wsua5c240, H137wsua6c H137wsua6c208 H137wsua6c240 H137wsua9c, H137wsua9c208 H137wua9c240 H138nps-clc H138nps-clc 240, H138nps1813cla H138nps1832cla H138npscdom2 H138npscdom3
