Free Shipping
Free Shipping
$1,022.37
$1,128.00
Compare Price
You save
$105.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 084809203K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 084809203K Thermostat Kit "retherm" Dry Ovens
Item:
#1198455
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 084809203K |
| Manufacturer Part # | 084809203K |
| Height | 2.4" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 084809203K Thermostat Kit "retherm" Dry Ovens
$1,022.37
$1,128.00
You save
$105.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 084809203K Thermostat Kit "retherm" Dry Ovens
