$655.29
$723.00
Compare Price
You save
$67.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 084809220K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 084809220K Control Assy
Item:
#1198623
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 084809220K |
| Manufacturer Part # | 084809220K |
| Height | 2.55" |
| Width | 9.95" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 084809220K Control Assy
$655.29
$723.00
You save
$67.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 084809220K Control Assy
