Free Shipping
Free Shipping
$899.11
$992.00
Compare Price
You save
$92.89
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 084809221K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 084809221K Thermotat Kit For Simple Humid Retherm
Item:
#1461480
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 084809221K |
| Manufacturer Part # | 084809221K |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 084809221K Thermotat Kit For Simple Humid Retherm
$899.11
$992.00
You save
$92.89
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 084809221K Thermotat Kit For Simple Humid Retherm
