Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0849-079-K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0849-079-K Timer
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0849-079-K |
| Manufacturer Part # | 0849-079-K |
| Height | 3.35" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0849-079-K Timer 240v 18hr Round Timer W/knob Dial Plate &, Hardware Post Mount D Stem, For Knob Only Use # 22-1106, Cres-cor, Oven All 240v Units., Warmer All 240v Units.

