FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cres Cor 0849088K Timer Kit
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0849088K |
| Manufacturer Part # | 0849088K |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0849088K Timer Kit Digital Replacement, Crescor Co151fwua12b Co151hwua6b Co151x185b Co151xua5b, Co151xwua5b Ro151fw1332b Ro151fwua18b
