Free Shipping
Free Shipping
$1,453.80
$1,604.00
Compare Price
You save
$150.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0849088K2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0849088K2 Timer Replacement 849 87
Item:
#1461487
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0849088K2 |
| Manufacturer Part # | 0849088K2 |
| Height | 4.6" |
| Width | 9" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0849088K2 Timer Replacement 849 87
$1,453.80
$1,604.00
You save
$150.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0849088K2 Timer Replacement 849 87
