$18.13
$20.00
Compare Price
You save
$1.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0852 119
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0852 119 Terminal Block 4 Pole 250v 20a
Item:
#1198397
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0852 119 |
| Manufacturer Part # | 0852 119 |
| Height | 1.85" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0852 119 Terminal Block 4 Pole 250v 20a
$18.13
$20.00
You save
$1.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0852 119 Terminal Block 4 Pole 250v 20a

