Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor aftermarket .
- Engineered to match existing Cres Cor units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cres Cor 0857100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0857100 Relay 20a
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0857100 |
| Manufacturer Part # | 0857100 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0857100 Relay - 120v 20 Amp Dpdt, 13a/28vdc 20a/15vdc 25a/300vac 5a/600vac 20a/277vac, Crescor Co151x185b Co151xua5b Co151xwua5b
