Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0861 168
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0861 168 Magnetic Gasket
Item:
#1185348
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861 168 |
| Manufacturer Part # | 0861 168 |
| Height | 2" |
| Width | 22" |
| Depth | 32" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861 168 Magnetic Gasket

