$198.33
$218.82
Compare Price
You save
$20.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0861-231-K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0861-231-K Door Gasket
Item:
#1904347
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861-231-K |
| Manufacturer Part # | 0861-231-K |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0861-231-K Door Gasket
$198.33
$218.82
You save
$20.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861-231-K Door Gasket