$141.31
$290.05
Compare Price
You save
$148.74
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor aftermarket .
- Engineered to match existing Cres Cor units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cres Cor 0861 235 K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0861 235 K Gasket Magnetic
Item:
#1139941
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861 235 K |
| Manufacturer Part # | 0861 235 K |
| Height | 2" |
| Width | 26" |
| Depth | 35" |
| Weight | 10.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Cres Cor 0861 235 K Gasket Magnetic
$141.31
$290.05
You save
$148.74
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861 235 K Magnetic Gasket 25" X 29", Crescor

