$85.83
$176.19
Compare Price
You save
$90.36
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor aftermarket .
- Engineered to match existing Cres Cor units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cres Cor 0861-245K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0861-245K Gasket Kit Half Door
Item:
#1140070
65+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861-245K |
| Manufacturer Part # | 0861-245K |
| Height | 2" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 32.5" |
| Weight | 8.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Cres Cor 0861-245K Gasket Kit Half Door
$85.83
$176.19
You save
$90.36
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861-245K Half Door Gasket Kit 21-3/8" X 29-1/8", Crescor

