$148.64
$164.00
Compare Price
You save
$15.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0861-259-K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0861-259-K Gasket Replacement Kit 121phd
Item:
#1198603
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861-259-K |
| Manufacturer Part # | 0861-259-K |
| Height | 2" |
| Width | 22" |
| Depth | 32.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0861-259-K Gasket Replacement Kit 121phd
$148.64
$164.00
You save
$15.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861-259-K Gasket Replacement Kit 121phd
