$3.62
$4.00
Compare Price
You save
$0.38
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0861198
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0861198 Door Gasket
Item:
#1904434
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861198 |
| Manufacturer Part # | 0861198 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0861198 Door Gasket
$3.62
$4.00
You save
$0.38
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861198 Door Gasket