Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 1006-120-01-K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 1006-120-01-K Door Latch
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 1006-120-01-K |
| Manufacturer Part # | 1006-120-01-K |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 1.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 1006-120-01-K Magnetic Door Latch, Has Offset Composite Handle No Lock, 10-17/32" Od 4-3/16" Mt. Ctrs., , Crescor

