Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1006-61
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 1006-61 Kason 10535l00004 Latch
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 1006-61 |
| Manufacturer Part # | 1006-61 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 1006-61 Roller Grip Latch W/ Strike Polished Chrome, Length 5-7/8", Width 1-1/4", Outside Screw Centers 5-3/8", Use #10 Flat Head Screws ( Not Included ), For Strike Only Use # 26-3223, For Series 535, Cres-cor Food Warmers

