$5.44
$6.00
Compare Price
You save
$0.56
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 122806504
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 122806504 Insul 7" X 7"
Item:
#1461265
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 122806504 |
| Manufacturer Part # | 122806504 |
| Height | 0.65" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 122806504 Insul 7" X 7"
$5.44
$6.00
You save
$0.56
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 122806504 Insul 7" X 7"