$27.19
$30.00
Compare Price
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 6537-225 Control Panel 11.160 X 25.437
Item:
#1461664
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 6537-225 |
| Manufacturer Part # | 6537-225 |
| Height | 5.15" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 25.25" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 6537-225 Control Panel 11.160 X 25.437
$27.19
$30.00
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 6537-225 Control Panel 11.160 X 25.437