$27.19
$30.00
Compare Price
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 6537-230
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 6537-230 Control Panel 11.160 X 25.437
Item:
#1461665
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 6537-230 |
| Manufacturer Part # | 6537-230 |
| Height | 5.3" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 25.3" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 6537-230 Control Panel 11.160 X 25.437
$27.19
$30.00
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 6537-230 Control Panel 11.160 X 25.437