Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cres Cor .
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 703701301
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 703701301 Charger Power Cord
Item:
#1461666
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 703701301 |
| Manufacturer Part # | 703701301 |
| Height | 2.1" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 703701301 Charger Power Cord
